Jak vylepšit zabezpečení dveří?

Pokud nechcete u vás doma nebo ve firmě „přivítat“ nezvané hosty, je na čase vylepšit zabezpečení vchodových dveří. Díky tomu zvýšíte ochranu svého majetku, soukromí i celé rodiny. Otázkou však zůstává, jak na to. V dnešním článku vám proto ukážeme tři možnosti, jak vylepšit zabezpečení vašich dveří.

Pořízení vícebodového zámku

Vyšší úroveň zabezpečení proti vloupání přináší vícebodové zámky, které patří mezi uznávané moderní zamykací systémy. Často se používají v objektech, kde je obtížné nebo dokonce nemožné vyměnit staré dveře za nové bezpečnostní.

17439-17439
V našem e-shopu nabízíme především vícebodové zámky Atra od italské společnosti DIERRE, která se v této oblasti pohybuje přes čtyři desítky let. Její výrobky jsou navíc dlouhodobě testovány a zajišťují vysokou bezpečnost (certifikace ve 3. a 4. bezpečnostní třídě). Vybírat můžete ze zámků se 3 až 9 zamykacími body.

 

Výběr kvalitní cylindrické vložky

Cylindrické vložky jsou hlavní součástí vstupních dveří a stojí na nich vlastní mechanismus zamykání. Pořídit si domů či do firmy prvotřídní cylindrickou vložku je rozhodně na místě, protože tak poměrně snadno a levně dosáhnete lepšího zabezpečení objektu.

17434-17434
Veškeré cylindrické vložky z naší nabídky jsou kvalitní a zajistí spolehlivou ochranu vašeho majetku i soukromí. Abychom vám usnadnili vybírání správné vložky, připravili jsme pro vás podrobný návod.

 

Montáž bezpečnostního kování

Dalším vhodným doplňkem pro zabezpečení dveří je bezpečnostní kování, které si můžete pořídit v mnoha variantách. Při vybírání je důležitá jeho rozteč, tloušťka dveří, jejich umístění a typ i rozměry zámkové vložky. Vybírat můžete z variant klika klikaklika koule nebo klika madlo.

807-astra-bezpecnostni-kovani-28178
Před výběrem bezpečnostní kliky se raději poraďte s odborníkem. Díky tomu vybrané kování spolehlivě ochrání vše, na čem vám záleží.

 

Využijte všechny možnosti

Pro vyšší zabezpečení dveří je ideální využít kombinaci bezpečnostního kování, cylindrické vložky a případně i vícebodového zámku. Samozřejmě existují také další možnosti – kvalitní bezpečnostní dveře od prověřeného výrobce nebo třeba mříže, které se hodí především do skladů a sklepů.

Z vlastních zkušeností doporučujeme vybírat kování od osvědčených výrobců (FAB, MUL-T-LOCK, GUARD, DIERRE, Rostex, Richter, MP Kování) s odpovídajícími bezpečnostními certifikáty. Jen tak spolehlivě vylepšíte ochranu vašeho majetku, soukromí i celé rodiny.