Montáž kování a klik – co zvládnete sami a na které úkoly se vyplatí najmout profíka?

Montáž kování a klik – co zvládnete sami a na které úkoly se vyplatí najmout profíka?

Prošli jste procesem výběru toho správního kování a klik a nyní stojíte před otázkou, zda se „proklikat“ mnohými návody na YouTube a kliky, včetně kování si namontovat svépomocí či zda využít montáže od profesionála? Připravili jsme jednoduchý přehled toho, co v určitých případech zvládnete sami a toho, na co byste rozhodně profesionála najmout měli!

Na začátku je nutné říct, že kvalita montáže v mnohém silně ovlivní dlouhodobou funkčnost. Kování patří k nejfrekventovanějším částem každé stavby. 

Pokud si chce kliku zákazník namontovat sám, tak vždy doporučujeme pozorně přečíst návod montáže daného typu kování. Správný postup je klíčový. Pokud zvolíte špatný postup, bude to mít za následek nejen nesprávně fungující kliku, ale často i nenávratně poškozené dveře. Ze zkušenosti můžeme říct, že technicky zdatní zákazníci zvládnou montáž základních interiérových rozetových klik. V ostatních případech doporučujeme využít služeb vyškoleného profíka. 

Co je minimálně potřeba k montáži kování a klik (tj. bez čeho se neobejdete, pokud budete chtít montáž provést svépomocí):

  • balení kování;
  • montážní šablonu;
  • AKU vrtačku;
  • šroubovák;
  • inbus a další nářadí.

Využitím profi služeb montáže kování a klik máte jistotu dlouhodobé funkčnosti a spokojenosti. Potřebujete montáž bezpečnostních zámků, zámků na posuvné dveře nebo jakékoliv dalšího kování a klik? Žádný problém! S montážemi klik a kování máme bohaté zkušenosti. Montáže provádíme na všechny druhy dveří, co do materiálu (dveře dřevěné, skleněné, …), stejně tak co do technologie (dveře klasické, posuvné, ...).

Stačí zavolat na tel.: +420 777 296 305, případně napsat na e-mail: info@hs-kovani.cz, domluvíme s Vámi veškeré detaily, případně i poradíme s výběrem!

Výhody profi montáže kování a klik:

  1. Jistota kvalitní montáže a funkční kliky / kování: není nic, co by nás překvapilo! Zajímají Vás příklady realizací? Podívejte se na náš Facebook!
  2. Vše zajistíme doslova od A do Z: proškolený personál s sebou bude mít veškeré vybavení, stačí doslova jen ukázat, které kování a kliky potřebujete namontovat.
  3. Rychlost: nejjednodušší kování zvládneme namontovat doslova za několik minut. Samozřejmě výsledný čas montáže záleží nejen na typu kování a klik, ale i počtu dveří apod. Jak dlouho montáž bude trvat se dozvíte již při objednávce montáže.