O nás

E-shop na kliky a kování

E-shop HS kování se specializuje na dveřní kování, kliky a další dveřní doplňky (samozavírače, rozety, stavební vložky a bezpečnostní vložky a další související sortiment).

Nabízíme široký výběr kování na dveře od předních českých i zahraničních výrobců jako Cobra, Dorma, Richter, Twin, FAB atd. Nabídku neustále doplňujeme o nové modely a akční zboží ve všech kategoriích kování i doplňků. Z desítek různých vzorů, provedení a druhů kování pro vchodové i interiérové dveře si u nás vyberou domácí kutilové, tak architekti a stavební firmy.

Nezapomínáme ani na kvalitní zabezpečení objektů. V nabídce najdete osvědčené bezpečnostní kování značek Cobra, Richter a Rostex či speciální bezpečnostní zámky. Prodáváme nejen venkovní a interiérové kování do dveří, ale též kování na okna, okenní kliky a rozvory.

Naše stavební kování se hodí jak k soukromému užití v bytech a domech, tak pro frekventované kancelářské i průmyslové provozy. Většina produktů má certifikáty zaručující jejich vysokou kvalitu a odolnost.

Veškeré objednané kliky a kování si můžete osobně vyzvednout v naší prodejně na adrese Jiráskova 220 (vchod z ulice Josefa Knihy), Rokycany. Ptát se nás můžete na e-mailu info@hs-kovani.cz.

Výhody nákupu v e-shopu HS kování

  • Při objednávce nad 3 000 Kč doprava ZDARMA
  • Možnost osobního odběru zboží od 10.2. 2020 Jiráskova 220 (vchod z ulice Josefa Knihy), Rokycany
  • Rychlé dodání – většina zboží skladem
  • Značkové zboží – záruka kvality