Panikové kování

Nejprodávanější

7 položek celkem
Koule k PP panikovému kování Dorma
2 468 Kč

Na dveře, které jsou opatřeny protipožárním panikovým kováním je možné instalovat z venkovní strany kouli, pro ovládání dveří z obou stran.  

12458
Klika k PP panikovému kování Dorma
2 057 Kč

Klika PP Dorma z venkovní strany dveří, na kterých je instalováno protipožární panikové kování, je možné přidat kliku pro ovládání dveří z venkovní strany  

12457
Panikové kování Dorma 2-bod PP
6 486 Kč

Dvoubodové panikové kování Dorma v protipožárním provedení.

12456
Panikové kování Dorma 1-bod PP
3 481 Kč

Jednobodové panikové kování Dorma v protipožárním provedení.

12455
Koule k panikovému kování Dorma
1 694 Kč

Na dveře, které jsou opatřeny panikovým kováním je možné instalovat z venkovní strany kouli, pro ovládání dveří z obou stran.

12454
Klika k panikovému kování Dorma
1 952 Kč

Klika k panikovému kování DORMA z venkovní strany dveří, na kterých je instalováno panikové kování, je možné přidat kliku pro ovládání dveří z venkovní strany

12453
Panikové kování Dorma 1-bod standard
2 904 Kč

Jednobodové panikové kování Dorma ve standartním provedení.

12452

Pro nouzové východy dodáváme panikové kování od společnosti DORMA, která patří mezi světové výrobce systémů pro dveře na záchranných a únikových cestách. Kromě jednobodového a dvoubodového kování nabízíme jako doplňkové příslušenství také kliky nebo koule k panikovému kování. Díky tomu je možné únikové dveře ovládat z obou stran. Produkty značky DORMA splňují požadavky na panikové kování pro nemocnice, školy, obchody, nákupní centra, hotely, administrativní budovy i jiná veřejná místa. Vybraná kování navíc dodáváme v protipožárním provedení.

TIP: Součástí každé kliky/koule k panikovému kování je zámková půlvložka ve 3. bezpečnostní třídě.