Panikové kování

Nejprodávanější

7 položek celkem
Koule k PP panikovému kování Dorma
2 468 Kč

Na dveře, které jsou opatřeny protipožárním panikovým kováním je možné instalovat z venkovní strany kouli, pro ovládání dveří z obou stran.  

12458
Klika k PP panikovému kování Dorma
2 057 Kč

Klika PP Dorma z venkovní strany dveří, na kterých je instalováno protipožární panikové kování, je možné přidat kliku pro ovládání dveří z venkovní strany  

12457
Panikové kování Dorma 2-bod PP
6 486 Kč

Dvoubodové panikové kování Dorma v protipožárním provedení.

12456
Panikové kování Dorma 1-bod PP
3 481 Kč

Jednobodové panikové kování Dorma v protipožárním provedení.

12455
Koule k panikovému kování Dorma
1 694 Kč

Na dveře, které jsou opatřeny panikovým kováním je možné instalovat z venkovní strany kouli, pro ovládání dveří z obou stran.

12454
Klika k panikovému kování Dorma
1 952 Kč

Klika k panikovému kování DORMA z venkovní strany dveří, na kterých je instalováno panikové kování, je možné přidat kliku pro ovládání dveří z venkovní strany

12453
Panikové kování Dorma 1-bod standard
2 904 Kč

Jednobodové panikové kování Dorma ve standartním provedení.

12452

Pro nouzové východy dodáváme panikové kování od společnosti DORMA, která patří mezi světové výrobce systémů pro dveře na záchranných a únikových cestách. Kromě jednobodového a dvoubodového kování nabízíme jako doplňkové příslušenství také kliky nebo koule k panikovému kování. Díky tomu je možné únikové dveře ovládat z obou stran. Produkty značky DORMA splňují požadavky na panikové kování pro nemocnice, školy, obchody, nákupní centra, hotely, administrativní budovy i jiná veřejná místa. Vybraná kování navíc dodáváme v protipožárním provedení.

TIP: Součástí každé kliky/koule k panikovému kování je zámková půlvložka ve 3. bezpečnostní třídě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení