Černé kování, atraktivní novinka na našem e-shopu!

Na výběr klik a dveřního kování obecně, je dobré myslet již při výběru dveří, abyste jejich tvar a barvu interiérovým dveřím přizpůsobili. Ovšem my pro Vás máme nadčasovou edici černého kování! Pojďme si ji představit blíže. 

Černé kliky jsou aktuálním trendem, který má ale potenciál dlouhodobého využití. Černé kování má totiž nejdu neoddiskutovatelnou výhodu, hodí se ke všem barvám dveří a prakticky do všech typů interiérů. Lze je kombinovat s klasickými dřevěnými dveřmi, stejně jako s bílými dveřmi, či s dveřmi v pastelových barvách. 

Černé kování na bílých nebo světlých dveřích dodá šmrnc. Například na fotografii z naší montáže můžete vidět kování Cynthia na interiérových dveřích. Toto kování je vyrobeno ze slitiny zinku a slitiny hliníku.  (https://hs-kovani.cz/dverni-kovani-mp-cynthia-hr).

Vybraná černá kování lze samozřejmě využít i do exteriéru

(https://hs-kovani.cz/mp-favorit-r-cerne-kovani).

Pokud plánujete dveře s dřevěným dekorem, pak vězte, že černé kování dveře skvěle doplní. Tato kombinace vypadá vždy dobře, bez ohledu na to, jaký dekor dveří zvolíte. Ať už dub, ořech, olše či snad jilm, černé kování bude stylové a dekor dřeva zároveň opticky nepřebije.

Dveře v pastelových barvách je potom vhodné doplnit minimalistickým kováním

(https://hs-kovani.cz/mp-favorit-r-3sm/), které pomůže podpořit elegantnost. 

 

Našli jste to správné dveřní kování? Využijte i naši službu montáže klik a kování, které realizuje v Plzni a blízkém okolí.