Montáže kování a klik

Využitím profi služeb montáže kování a klik máte jistotu dlouhodobé funkčnosti a spokojenosti. Potřebujete montáž bezpečnostních zámků, kování na posuvné dveře nebo jakékoliv dalšího kování a klik? Žádný problém! S montážemi klik a kování máme bohaté zkušenosti. Montáže provádíme na všechny druhy dveří, co do materiálu (dveře dřevěné, skleněné, …), stejně tak co do technologie (dveře klasické, posuvné, ...).

Stačí zavolat na tel.: +420 777 296 305, případně napsat na e-mail: info@hs-kovani.cz, domluvíme s vámi veškeré detaily, případně i poradíme s výběrem.

Výhody profi montáže kování a klik:

  1. Jistota kvalitní montáže a funkční kliky / kování: není nic, co by nás překvapilo. Zajímají vás příklady realizací? Podívejte se na náš Facebook.
  2. Vše zajistíme doslova od A do Z: proškolený personál s sebou bude mít veškeré vybavení, stačí doslova jen ukázat, které kování a kliky potřebujete namontovat.
  3. Rychlost: nejjednodušší kování zvládneme namontovat doslova za několik minut. Samozřejmě výsledný čas montáže záleží nejen na typu kování a klik, ale i počtu dveří apod. Jak dlouho montáž bude trvat se dozvíte již při objednávce montáže.