Montáže kování a klik

Využitím profi služeb montáže kování a klik máte jistotu dlouhodobé funkčnosti a spokojenosti. Potřebujete montáž bezpečnostních zámků, kování na posuvné dveře nebo jakékoliv dalšího kování a klik? Žádný problém! S montážemi klik a kování máme bohaté zkušenosti. Montáže provádíme na všechny druhy dveří, co do materiálu (dveře dřevěné, skleněné, …), stejně tak co do technologie (dveře klasické, posuvné, ...).

Stačí zavolat na tel.: +420 777 296 305, případně napsat na e-mail: info@hs-kovani.cz, domluvíme s vámi veškeré detaily, případně i poradíme s výběrem.

Výhody profi montáže kování a klik:

  1. Jistota kvalitní montáže a funkční kliky / kování: není nic, co by nás překvapilo. Zajímají vás příklady realizací? Podívejte se na náš Facebook.
  2. Vše zajistíme doslova od A do Z: proškolený personál s sebou bude mít veškeré vybavení, stačí doslova jen ukázat, které kování a kliky potřebujete namontovat.
  3. Rychlost: nejjednodušší kování zvládneme namontovat doslova za několik minut. Samozřejmě výsledný čas montáže záleží nejen na typu kování a klik, ale i počtu dveří apod. Jak dlouho montáž bude trvat se dozvíte již při objednávce montáže.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení